Різниця між Вікіпедією та Вікімедією

Основна відмінність: Вікіпедія є сайтом інтернет-енциклопедії, заснованим Фондом Вікімедіа, а Вікімедіа - великий онлайн-фонд, який керує різними сайтами та проектами.

Назва «Вікіпедія» (яка є портмоне вікі та енциклопедії) була вигадана Сангером .

Вікіпедія є однією з веб-сайтів енциклопедії, що підтримує безкоштовний Інтернет, за підтримки некомерційного фонду «Вікімедіа» . Це онлайн-енциклопедія, яка включає загальні теми та теми. Ці статті часто написані експертами і розглядаються в рамках офіційного процесу. Це відкритий сайт, і його можна редагувати будь-якою особою або кандидатом, який володіє знаннями щодо предмету. Вона складається з майже 30 мільйонів статей, які написані на 287 мовах, включаючи понад 4, 3 мільйона в англійській Вікіпедії.

Зміст у Вікіпедії написано спільно волонтерами по всьому світу. Це найбільша і найпопулярніша загальна довідкова робота в Інтернеті, яка входить до десятки найвідоміших веб-сайтів у всьому світі на Alexa та має понад 365 мільйонів читачів у всьому світі. Вона почалася як додатковий проект з Nupedia (безкоштовний онлайн-енциклопедійний проект англійською мовою) і вважається відомим глобальним інформаційним сайтом. Інформація надається на загальній основі стосовно будь-якої теми та / або теми. Зміст аналізується, відформатовано та відредаговано експертами. Її інформація завжди оновлюється новими версіями.

Назва " Wikimedia " була придумана американським автором Шелдоном Рамптоном у посаді до списку розсилки англійською мовою в березні 2003 року.

Фонд Вікімедіа - це американська благодійна організація зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, яка організована відповідно до законів штату Флорида (засновник і засноване місце). Фонд був офіційно створений 20 червня 2003 року співзасновником Вікіпедії Джиммі Уельсом.

Вікімедіа - це фонд, який спільно оперує численними вікі-онлайн-сайтами та проектами. Він працює Wiktionary, Wikiquote, Вікіпідручник, Вікіпедію, Вікісховище, Віківиди, ВікіНовини, Віківерситет, вікідані, вікімандри, Вікімедіа Інкубатор і Мета-вику. Основними завданнями цього фонду є розробка змісту та надання інформації проектам. Це безкоштовна онлайн-база для людей, які шукають відповідний контент.

Порівняння між Вікіпедією та Вікімедією:

Вікіпедія

Вікімедіа

Опис

Вікіпедія - це безкоштовна, відкрита онлайн-енциклопедія, створена завдяки спільній роботі спільноти користувачів, відомих як Вікіпедії.

Вікімедіа є неприбутковою організацією, яка підтримує і фінансує Вікіпедію, а також спільно оперує багатьма іншими вікі-проектами та сайтами.

Засновники та творці

Його створили Джиммі Уельс і Ларрі Сенгер.

Він був заснований Джиммі Уельсом.

Слова придумані

Слово "Вікіпедія" було вигадано Сангером .

Слово "wikimedia" було введено американським автором Шелдоном Рамптоном.

Головне джерело

Це фактичний веб-сайт.

Це некомерційна благодійна організація, яка керує Вікіпедією.

Інформація

Вона включає в себе всі статті та контент, до яких здійснюється доступ, їх пошук, створення та читання.

Це відкритий код, який є безкоштовним і використовується для завантаження, встановлення, на веб-серверах і створений за допомогою вмісту.

Хто вони

Це сайт енциклопедії в Інтернеті.

Це фундамент.

Веб-сайти

wikipedia.org

wikimediafoundation.org

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото