Різниця між зволожуючим і справедливим кремом

Основна різниця: Зволожувачі - це тип суміші, який спрямований на підвищення гідратації, тобто вологості шкіри. Це важливо, тому що суха шкіра може тріснути, лущитися і більш схильна до інфекцій, що викликають здорову шкіру. Справедливість Креми - це саме те, що вони говорять. Це креми, які стверджують, що вони можуть зробити шкіру справедливішою.

Краса - це глибока шкіра. Хоча всі проповідують, що вік старі приказки, не багато людей слідують за ним. Сьогодні краса означає фізичну красу, яку кожен прагне досягти, незалежно від вартості, і що вартість продуктів краси постійно зростає.

Зволожувачі є типом суміші, спрямованої на збільшення гідратації, тобто вологовмісту шкіри. Це важливо, тому що суха шкіра може тріснути, лущитися і більш схильна до інфекцій, що викликають здорову шкіру. Є багато різних типів зволожуючих засобів; природні, а також хімічні. Деякі природні зволожуючі засоби включають мед, масло, молоко, вершки і т.д. Є також багато хімічних зволожуючих засобів, які доступні на ринку.

Зволожувачі служать різним цілям, таким як запобігання сухої шкіри, лікування сухої шкіри, захист чутливої ​​шкіри, поліпшення тонусу шкіри, поліпшення текстури шкіри і маскування недоліків.

Зволожувачі входять у різні типи; Це включає в себе легкі зволожуючі, важкі зволожуючі, зволожуючі засоби для нормальної шкіри, зволожуючі засоби для сухої шкіри, зволожуючі засоби для жирної шкіри, зволожуючі засоби для старіння шкіри, зволожуючі засоби для чутливої ​​шкіри і т.д. Наприклад, зволожуючий крем з SPF, який зволожує шкіру, а також захищає її від шкідливих променів сонця. Зволожуючі засоби можуть також входити до складу кремів для справедливості.

Справедливість Креми - це саме те, що вони говорять. Це креми, які стверджують, що вони можуть зробити шкіру справедливішою. У суспільстві існує презумпція того, що легша або прекрасніша шкіра гарніша або красивіша, ніж темна шкіра. Отже, на ринку є багато продуктів, які заявляють, що роблять шкіру білішою або справедливішою.

Креми для справедливості також відомі як креми для освітлення шкіри, відбілюючі креми, відбілювачі, відбілювачі шкіри або засоби для освітлення шкіри. Ці креми в основному працюють, зменшуючи пігмент, який називається меланіном в шкірі. Меланін - це те, що надає шкірі колір; більш темна шкіра має більше меланіну, тоді як у світлішої шкіри менше.

Тим не менш, багато дерматологи говорять, що жоден продукт не має сили магічно змінити колір вашої шкіри. Ці креми для справедливості зазвичай включають різні хімічні речовини, які відбілюють шкіру, отже, роблять її більш світлою принаймні протягом деякого часу; однак, багато хто не працює. Крім того, надмірне використання цих продуктів може призвести до пошкодження шкіри, особливо чутливої ​​шкіри. Надмірне використання цих продуктів також може призвести до підвищеної пігментації.

Порівняння зволожуючого і чистого крему:

Зволожуючий засіб

Крем справедливості

Також відомий як

Пом'якшувачі

Креми для освітлення шкіри, відбілюючі креми, відбілювачі, відбілювачі шкіри або освітлювачі шкіри

Опис

Зволожувачі є типом суміші, спрямованої на збільшення гідратації, тобто вологовмісту шкіри.

Fairness Creams - це креми, які стверджують, що вони можуть зробити шкіру більш гарною. Тим не менш, багато дерматологи говорять, що жоден продукт не має сили магічно змінити колір вашої шкіри.

Призначення

Для зволоження та зволоження шкіри.

Зробити шкіру світліше; підвищити справедливість.

Ризики

Низький ризик. Однак слід перевірити безпеку інгредієнтів, які він містить, і ризик бактеріального забруднення. Люди з чутливою шкірою повинні також переконатися, що вона не дратує шкіру.

Високий ризик. Може містити хімічні речовини, шкідливі для шкіри, включаючи деякі, які фактично заборонені в західних країнах, таких як гідрохінон. Може включати стероїди, які матимуть несприятливі наслідки. Довготривале використання відбілювачів шкіри може призвести до пігментації, отже, зробити шкіру темнішою.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото