Різниця між Veg і Nonveg

Ключові відмінності: терміни Veg та Non-veg зазвичай використовуються в контексті дієт. У раціоні для овочів входять всі дієти на рослинній основі, такі як фрукти, овочі та ін. Вона не включає м'ясо, продукти тваринного походження та побічні продукти. Не-овочева дієта включає харчові продукти та побічні продукти, отримані від тварин, таких як м'ясо, птиця та риба тощо.

Дієта з овочами включає всі дієти на основі рослин, такі як фрукти, овочі та ін. Дієти з овочами часто рекомендуються, оскільки вони мають низький вміст калорій. Вегетаріанці можуть включати в раціон яйця і молочні продукти. Однак у ці дні більшість вегетаріанців приваблює ідею веганів, що стосується дієти, включаючи тільки рослинні дієти.

Рослинні продукти не мають холестерину, як більшу частину не-овочевої дієти. Ці типи їжі також є низькими в насичених продуктах харчування. Багато досліджень також показали, що вегетаріанці мають менший ризик розвитку ішемічної хвороби серця, високого кров'яного тиску, ожиріння тощо.

Не-овочева дієта включає м'ясо, рибу та морепродукти. Цей вид їжі багатий на білки і жири. Залізо, яке присутня в не вегетаріанській їжі, також має кращу якість, а також краще засвоюється організмом. Не-овочеві продукти містять комплекс B, подібний до В12, який не міститься в овочевих продуктах. Не-veg дієта має нечисленні недоліки також, тому що є високо у калоріях та бракує волокна.

Дієти з овочами та не-овочами мають свої переваги та недоліки. Можна знайти збалансовану дієту, поєднуючи відповідні частини обох типів дієти.

Порівняння між Veg та Nonveg:

Veg

NonVeg

Визначення

Дієта з овочами включає всі дієти на основі рослин, такі як фрукти, овочі тощо.

Не-овочева дієта включає м'ясо, рибу та морепродукти.

Типи дієт

  • Лакто-ово вегетаріанці - не вживають м'яса, птиці і морепродуктів, але їдять і яйця, і молочні продукти - такі як молоко, йогурт і сир.
  • Лакто-вегетаріанці - споживають молочні продукти, але не вживають м'яса, птиці, морепродуктів і яєць.
  • Ово-вегетаріанці - споживають яйця, але уникають всіх молочних продуктів, м'яса, птиці і морепродуктів.
  • Веганські вегетаріанці - уникають м'яса, птиці, риби, яєць і молочних продуктів - і продуктів, що містять ці продукти.
  • Не вегетаріанці, як правило, їдять усі види продуктів на основі тварин. Тим не менш, pescatarian дієти споживають рибу та інші морепродукти, але уникнути червоного м'яса і птиці.
  • Переваги
  • Взагалі легко жувати
  • Прагне бути легко засвоюваним
  • Як правило, вони дешевші, ніж не-овочі
  • Порівняно мало жиру
  • Як правило, з високим вмістом грубих кормів і волокна
  • Рослинні продукти не містять холестерину
  • Багате джерело поживних речовин, таких як фолат, калій і хром, які допомагають боротися з хронічними захворюваннями
  • Багаті білками високої біологічної цінності
  • Риба, як правило, є гарним джерелом кальцію
  • Яєчний білок є багатим джерелом білка і легко засвоюється
Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото