Різниця між федеральними та приватними кредитами

Ключові відмінності: Основна відмінність між ними полягає в тому, що федеральні кредити надаються урядом, тоді як приватні кредити надаються організаціями приватного сектора, такими як приватні банки, кредитні спілки, державні установи або школи.

Коли мова йде про кредити, є два основних типи. Це федеральні позики та приватні кредити. Основною відмінністю між ними є те, що федеральні кредити надаються урядом, тоді як приватні кредити надаються організаціями приватного сектору, такими як приватні банки, кредитні спілки, державні установи або школи. Той, хто надає позику, відомий як кредитор.

Як правило, федеральні позики краще ставки, ніж приватні кредити, оскільки вони часто мають більш низькі процентні ставки. Крім того, більшість федеральних кредитів мають фіксовані процентні ставки, тоді як процентні кредити приватних позик мають тенденцію коливатися залежно від економічного ринку. Федеральні позики також можуть зачекати деякий час, перш ніж просити повернення кредиту, коли приватні кредити зазвичай вимагають, щоб хтось негайно почав намагатися повернути кредит.

Проте, федеральні кредити можуть мати обмеження щодо того, скільки може позичати людина, тоді як приватні кредити мають таку межу; люди можуть запозичувати стільки, скільки їм потрібно, за умови, що вони мають засоби для погашення кредитів.

Крім того, федеральні позики зазвичай не вимагають, щоб підписувач підписував позику від вашого імені, тоді як для забезпечення якості для приватного кредиту, може знадобитися заступник. Існують різні інші відмінності між федеральними та приватними кредитами, включаючи те, що

Примітка: інформація буде змінюватися залежно від того, де ви проживаєте, і від типів кредитів, наданих урядом і приватним сектором.

Порівняння між федеральними та приватними кредитами:

Федеральні кредити

Приватні кредити

Забезпечується

Уряд

Організації в приватному секторі, такі як приватні банки, кредитні спілки, державні установи або школи

Погашення

Деякі федеральні позики можуть відрізнятися з проханням виплатити до декількох місяців або років.

Приватні кредити зазвичай вимагають відшкодування негайно, як тільки місяць був схвалений.

Положення

Федеральні кредити фінансуються і жорстко регулюються федеральним урядом.

Приватні кредити не субсидуються урядом, і тому не регулюються так тісно.

Cap

Федеральні позики часто можуть мати обмеження, що означає, що вони можуть дозволити одній людині зайняти стільки коштів.

Приватні кредити, як правило, не мають обмеження, і позичальники можуть позичати стільки, скільки вони хочуть або потребують, до тих пір, поки вони мають засоби для їх погашення.

Процентні ставки

Федеральні кредити зазвичай мають нижчі процентні ставки.

Приватні кредити зазвичай мають більш високі процентні ставки, ніж федеральні кредити, і ці ставки можуть відрізнятися залежно від типу кредиту та організації, що надає кредит.

Змінні процентні ставки

У федеральних кредитах процентна ставка зазвичай фіксується протягом терміну кредитування.

У приватних кредитах відсоткові ставки можуть коливатися з року в рік, залежно від ринку.

Cosigner

Зазвичай не вимагає косигнер

Може вимагати, щоб заявник отримав кредит.

ПДВ

Відсотки можуть бути податковими.

Відсотки не підлягають оподаткуванню.

Відстрочка

Якщо у вас виникли проблеми з погашенням кредиту, ви можете тимчасово відкласти або зменшити свої платежі.

Приватні кредити можуть не пропонувати можливості терпіння або відстрочки.

Гонорар за передоплату

Зазвичай не стягується штраф за передоплату

Може стягуватися штраф за передоплату

Програма кредитування прощення

Ви можете мати певну частину своїх кредитів, якщо будете працювати на державній службі.

Навряд чи яка-небудь частина кредиту буде пробачена.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото