Різниця між булевим і двійковим

Ключова різниця: в області комп'ютерів і електроніки, логічне посилання на тип даних, який має два можливих значення, що представляють істинний і помилковий. Зазвичай він використовується в контексті дедуктивної логічної системи, відомої як булева алгебра. Двійковий в математиці і комп'ютерах відноситься до бази 2 чисельних позначень. Він складається з двох значень 0 і 1. Цифри об'єднані за допомогою структури значень місця для створення еквівалентних числових значень. Таким чином, обидва засновані на одній і тій же основній концепції, але використовуються в контексті різних систем.

Боелан позначає систему алгебричних позначень, створену Джорджем Буль. Система може бути визначена шляхом виникнення двох станів - True або False. 1 (yes / on) вважаються еквівалентними true, тоді як 0 (no / off) вважаються еквівалентними false. Таким чином, можна сказати, що булева алгебра базується на системі бінарних (двох значень). Він використовує оператори для визначення порівняння між бітами. Найбільш часто використовуються оператори AND і OR.

Як правило, слово binary асоціюється з двома станами, відомими як 0 і 1. У математиці це конкретно відноситься до бази арифметики двох, яка використовує цифри 0 і 1, отже, арифметика також визначається як двійкова арифметика. Таким чином, можна сказати, що булеві значення представлені за допомогою позначення двійкових розрядів. Тому багато разів булева алгебра також відома як двійкова логіка. Однак двійкова система використовується для позначення системи, яка виражається в числових позначеннях, які мають бази 2.

Порівняння між булевим і двійковим:

Логічний

Двійковий

Визначення

В області комп'ютерів і електроніки, логічне посилання на тип даних, який має два можливих значення, що представляють істинний і помилковий. Зазвичай він використовується в контексті дедуктивної логічної системи, відомої як булева алгебра.

Двійковий в математиці і комп'ютерах відноситься до бази 2 чисельних позначень. Він складається з двох значень 0 і 1. Цифри об'єднані за допомогою структури значень місця для створення еквівалентних числових значень.

Походження

Названий на честь Джорджа Буля (1815-1864)

Термін двійковий з пізнього латинського binarius "складається з двох"

Спосіб використання

Є 4 основні булеві оператори: AND, NOT, OR і XOR.

  • x AND y повертає True, якщо і x і y є істинними, інакше вираз повертає False.
  • NOT x повертає True, якщо x - false (або null) і False, якщо x є істинним.
  • x OR y повертає True, якщо x або y або обидва є істинними; тільки якщо вони обидві помилкові, вона поверне False.
  • x XOR y повертає True, якщо x або y є істинними, але не обидва. Якщо x і y є істинними або помилковими, оператор повертає False.

Система двійкових чисел також називається базовою системою чисел.

  • Додавання - Наприклад, 1 + 1 + 1 = 3 в базі 10 стає 1 + 1 + 1 = 11 в двійковому.
  • Реферат - наприклад, 3 - 1 = 2 в базі 10 стає 11 - 1 = 10 у двійковому.
  • Двійкове множення використовує ту ж техніку, що і десяткове множення.
  • Для виконання бінарного поділу виконайте наступні дії:

Крок 1 - Вирівняйте дільник (Y) з найбільш значним кінцем дивіденду. Нехай частина

Крок 2 - T дивіденд від його MSB до свого біта, узгодженого з LSB дільника, буде позначено X.

Крок 3 - Порівняйте X і Y.

а) Якщо X> = Y, частковий біт дорівнює 1 і виконує віднімання XY.

b) Якщо X <Y, приватний біт дорівнює 0 і не виконує ніяких віднімань.

Крок 4 - Зсуньте Y один біт праворуч і перейдіть до кроку 2.

Приклад

Булеві вирази можна позначати виразом, який призводить до значення TRUE або FALSE. Наприклад, вираз 4 <5 (4 менше 5) є булевим виразом, оскільки результат завжди є вірним для даного конкретного оператора.

Десяткове представлення двійкового числа - 100100 = [(1) × 2 ^ 5] + [(0) × 2 ^ 4] + [(0) × 2 ^ 3] + [(1) × 2 ^ 2] + [ (0) × 2 ^ 1] + [(0) × 2 ^ 0] = 36

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото