Різниця між XFP, SFP і SFP +

Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода XFP MSA. Специфікації протоколу SFP базуються на IEEE802.3, SFF-8472. Модулі SFP + менші, ніж XFP. Волоконно-оптичні приймачі SFP + відповідають протоколу IEEE 802.3ae, SFF-8431 і SFF-8432.

XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable) є стандартом для приймачів. Цей тип приймача не залежить від протоколу. Як правило, він працює на оптичних довжинах хвиль, які відповідають 850 нм, 1310 нм або 1550 нм. Модулі, що належать до XFP, можуть бути замінені гарячою, що означає, що функція заміни компонентів комп'ютерної системи може виконуватися без вимикання системи. Специфікації XPF були розроблені компанією XFP Multi Source Agreement Group.

“SFP” означає “Small Form-factor Pluggable”. Найчастіше використовується для швидкого Ethernet-додатка Gigabit Ethernet. Вони здатні підтримувати швидкість до 4, 25 Гбіт / с. Він взаємодіє материнську плату мережевих пристроїв (для комутатора, маршрутизатора, медіаконвертера або подібного пристрою) з волоконно-оптичним або мідним мережним кабелем. Вона визначається угодою з декількома джерелами трансивера SFP.

SFP + може називатися розширенням стандарту SFP. Він має можливість підтримувати швидкість 10 Гбіт / с або навіть вище за волокна. Сімейство продуктів SFP + включає клітки, роз'єми та мідні кабельні вузли. Він також схожий на вимоги до продуктивності SFF-8431, а також підтримує додатки 8G Fibre Channel і 10G Ethernet. SPF + має різні переваги. Це більш компактний пакет факторів, ніж у порівнянні з XFP. Вартість SFP + також менше, ніж у XFP.

Порівняння між XFP, SFP і SFP +:

XFP

SFP

SFP +

Виступає за

Підключається до 10 гігабіт малого форм-фактора

Малий форм-фактор Pluggable

Малий форм-фактор Pluggable plus (стандартна форма)

Швидкість передачі даних

10 G

155M / 622M /

1.25G /

2.5G / 3G /

4.25G

6G / 8.5G / 10G

Умови

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Відстань

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

120км

300м / 2км /

10 км / 15 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

100 км / 120 км /

150 км

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60км / 80км

Довжина хвилі

850nm / 1310nm / 1550nm

1270нм / 1330нм

1270нм-1610нм

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310 нм / 1490 нм / 1550нм

1270нм-1610нм

ITU17 ~ ITU61

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

120км

(Таблиця взята з sopto.com)

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між білим і фіолетовим баклажанами

    Різниця між білим і фіолетовим баклажанами

    Основна відмінність: Білі баклажани, як правило, менше і міцніше текстуровані. Вони вважаються більш щільними, кремнішими, м'якшими, менш кислими і менш гіркими, і мають більше насіння. Фіолетові баклажани мають глянцеві, фіолетові шкури, мають овальну і довгасту форму і мають тенденцію бути ширшими в кінці. Баклажани, такі як помідо
  • популярні порівняння: Різниця між методом отримання та методом публікації

    Різниця між методом отримання та методом публікації

    Ключова різниця: Обидва методу get та post використовуються для надсилання та отримання інформації між веб-клієнтами та серверами. Однак різниця між ними полягає в тому, що їхні параметри URL-адрес видно, які явно відображаються в методі get, але не в методі post. Інтернет використовує спеціальні засоби для полегшення зв'язку між веб-браузерами та веб-серверами. Це можна розуміти як мову для проведення діалогу між ними. Ця мова називається HTTP, що є скор
  • популярні порівняння: Різниця між гомосексуальним і гетеросексуальним

    Різниця між гомосексуальним і гетеросексуальним

    Ключові відмінності: Термін "гомосексуаліст" використовується для людей, які притягуються до однієї статі та мають сексуальну поведінку для однієї статі. Гетеросексуалами є люди, яких привертають люди протилежної статі. Гомосексуалізм, поряд з бісексуальністю і гетеросексуальністю, є трьома основними категоріями сексуальної орієнтації; іноді включається також асексуальність. Гомосексуалізм є романтичн
  • популярні порівняння: Різниця між Maruti Suzuki Alto 800 і Hyundai Eon

    Різниця між Maruti Suzuki Alto 800 і Hyundai Eon

    Ключова різниця: Maruti Suzuki Alto 800 та Hyundai Eon, обидва малі автомобілі означали щоб бути загнані у місті. Але, Eon має більше особливостей та значно гарно дивиться як автомобіль входження рівень Hyundai. Альт був вперше представлений у 1979 році, і з тих пір відбулися багато змін у його версіях, варіантах і моделях. Вона продається з рі
  • популярні порівняння: Різниця між Samsung Galaxy Win та Nexus 4

    Різниця між Samsung Galaxy Win та Nexus 4

    Ключова різниця: Samsung Galaxy Win - це ще один телефон корпорації Samsung. Samsung Galaxy Win поставляється в двох варіантах: Single-SIM і Dual-SIM. Samsung Galaxy Win також продається як Samsung Galaxy Grand Quattro на певних ринках. Телефон є чотирьохядерним смартфоном, спрямованим на бюджетний сегмент. Samsung Galaxy Win або S
  • популярні порівняння: Різниця між хостингом і сервером

    Різниця між хостингом і сервером

    Ключова різниця: Хостинг відноситься до послуги, яка пов'язана з хостингом. Компанії, які пропонують цю послугу, забезпечують свої серверні комп'ютери для зберігання веб-сайтів. Сервер, термін можна використовувати в двох контекстах. У програмному забезпеченні сервер використовується як прикметник для серверної операційно
  • популярні порівняння: Різниця між напівпорожньою та напівпорожньою

    Різниця між напівпорожньою та напівпорожньою

    Ключова різниця: наполовину повна і наполовину порожня відноситься до точки зору людини до реальності. Наполовину повна - інтерпретація реальності в позитивному контексті, тоді як половина пустого асоціюється з інтерпретацією реальності в негативному контексті. Терміни "наполовину повний" і "напівпорожній" використовуються в контексті дуже популярної фрази, пов'язаної зі склом. Це відноситься до скла з рідиною. Рідина охоплює половину скла. Тепер це залежи
  • популярні порівняння: Різниця між SLR і CRR

    Різниця між SLR і CRR

    Ключова різниця: SLR, скорочено, Статутний коефіцієнт ліквідності, це відношення ліквідних активів до зобов'язань попиту та часу. CRR, короткий для, Cash Reserve Ratio, також відомий як Резервний Вимога - це мінімальне співвідношення, яке гарантується RBI. SLR і CRR обидва є банківськими термінами. Це фінансові інструменти в руках Резервного Банку Індії (RBI), який має повноваження контролювати ліквідність, доступну для монетарних банків
  • популярні порівняння: Різниця між «Незважаючи» і «Несподівано»

    Різниця між «Незважаючи» і «Несподівано»

    Ключова різниця: слова «незважаючи» і «незважаючи на» - це прийменники, які використовуються для вираження контрасту. Термін «незважаючи на» часто більш часто використовується в англійській мові, а іноді також вважається синонімом «inspite». І «незважаючи», і «незважаючи» використовуються в англійській мові із займенниками, це, що, що і т.д. або разом з дієсловом у формі «-ing». Слово «незважаючи» означає «незважаючи на», «навіть якщо

Вибір Редакції

Різниця між відсіканням і відбиранням

Ключова різниця: відсікання - це процес, в якому програмне забезпечення запрограмоване для ідентифікації та видалення частини зображення, яка знаходиться всередині або поза рамкою перегляду. Оклюзія - це процес, в якому програмне забезпечення використовується для визначення поверхонь і частин зображення, які не видно користувачеві, оскільки вони леж