Різниця між XFP, SFP і SFP +

Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода XFP MSA. Специфікації протоколу SFP базуються на IEEE802.3, SFF-8472. Модулі SFP + менші, ніж XFP. Волоконно-оптичні приймачі SFP + відповідають протоколу IEEE 802.3ae, SFF-8431 і SFF-8432.

XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable) є стандартом для приймачів. Цей тип приймача не залежить від протоколу. Як правило, він працює на оптичних довжинах хвиль, які відповідають 850 нм, 1310 нм або 1550 нм. Модулі, що належать до XFP, можуть бути замінені гарячою, що означає, що функція заміни компонентів комп'ютерної системи може виконуватися без вимикання системи. Специфікації XPF були розроблені компанією XFP Multi Source Agreement Group.

“SFP” означає “Small Form-factor Pluggable”. Найчастіше використовується для швидкого Ethernet-додатка Gigabit Ethernet. Вони здатні підтримувати швидкість до 4, 25 Гбіт / с. Він взаємодіє материнську плату мережевих пристроїв (для комутатора, маршрутизатора, медіаконвертера або подібного пристрою) з волоконно-оптичним або мідним мережним кабелем. Вона визначається угодою з декількома джерелами трансивера SFP.

SFP + може називатися розширенням стандарту SFP. Він має можливість підтримувати швидкість 10 Гбіт / с або навіть вище за волокна. Сімейство продуктів SFP + включає клітки, роз'єми та мідні кабельні вузли. Він також схожий на вимоги до продуктивності SFF-8431, а також підтримує додатки 8G Fibre Channel і 10G Ethernet. SPF + має різні переваги. Це більш компактний пакет факторів, ніж у порівнянні з XFP. Вартість SFP + також менше, ніж у XFP.

Порівняння між XFP, SFP і SFP +:

XFP

SFP

SFP +

Виступає за

Підключається до 10 гігабіт малого форм-фактора

Малий форм-фактор Pluggable

Малий форм-фактор Pluggable plus (стандартна форма)

Швидкість передачі даних

10 G

155M / 622M /

1.25G /

2.5G / 3G /

4.25G

6G / 8.5G / 10G

Умови

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Відстань

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

120км

300м / 2км /

10 км / 15 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

100 км / 120 км /

150 км

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60км / 80км

Довжина хвилі

850nm / 1310nm / 1550nm

1270нм / 1330нм

1270нм-1610нм

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310 нм / 1490 нм / 1550нм

1270нм-1610нм

ITU17 ~ ITU61

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

120км

(Таблиця взята з sopto.com)

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • різниця між: Різниця між самогон і віскі

    Різниця між самогон і віскі

    Ключова різниця: самогон - це будь-який тип алкоголю, який виробляється нелегально. Найбільш поширеним алкоголем був віскі або ром. Віскі - це вид дистильованого алкогольного напою з будь-якої форми ферментованого зернового пюре. Самогон і віскі відрізняються один від одного зовнішнім виглядом, смаком, доказом, смаком і гігієною. Самогон був також вищим у доказовому та алкогольному відношенні порівняно з віскі, яки
  • різниця між: Різниця між зеленою карткою, паспортом і візою

    Різниця між зеленою карткою, паспортом і візою

    Ключова різниця: Зелена карта означає посвідчення особи, видане негромадянину країною як дозвіл на перебування та роботу на невизначений період часу. Зазвичай він використовується в контексті статусу постійного проживання в США. Паспорт видається урядом своїм громадянам і діє як докази особи та громадянства. Використовується для поїздок за кордон. Віза - це індосамент або штамп на паспорті, який дозволяє користувачеві
  • різниця між: Різниця між eMMC і SSD

    Різниця між eMMC і SSD

    Основна різниця: eMMC означає Embedded MultiMediaCard, а SSD - твердотільний диск або твердотільний диск. Основна відмінність між ними полягає в тому, що eMMC є типом флеш-пам'яті на основі стандарту MMC, а SSD - це тип твердотільного сховища. eMMC і SSD є двома різними типами пам'яті. eMMC означає Embedded MMC, а MMC - MultiMediaCard. Це тип стандарту карти пам'яті, який зазвичай використ
  • різниця між: Різниця між підозрюваним і обвинуваченим

    Різниця між підозрюваним і обвинуваченим

    Ключова різниця: Підозрюваний - це особа, яка, як вважається, вчинила злочин, що розслідується. З іншого боку, обвинувачений посилається на особу, яка обвинувачена у вчиненні злочину. Підозрюваний та обвинувачений є двома ключовими термінами, пов'язаними з розслідуванням злочину, особливо під час поліцейського розслідування.
  • різниця між: Відмінність між положенням про те, де і де

    Відмінність між положенням про те, де і де

    Ключова різниця: Обидва, "Маючи" і "Де" - це пункти, які можуть бути використані в SQL. Пункт 'Where' застосовується спочатку до окремих рядків у таблицях, за допомогою яких рядки, які відповідають умовам у статті, згруповані разом. Розділ "Маючи" потім застосовується до рядків у наборі результатів. У виводі запиту з'являються групи, які відповідають умовам пункту «Маючи». І "Маючи&qu
  • різниця між: Різниця між законом і підзаконним актом

    Різниця між законом і підзаконним актом

    Ключові відмінності: Закони - це фактично правила та вказівки, які встановлюються соціальними інститутами для управління поведінкою. Ці закони приймаються державними службовцями. Закони повинні підкорятися всім. Закони встановлюють стандарти, процедури та принципи, яких необхідно дотримуватися. Підзаконні акти є вторинними закон
  • різниця між: Різниця між воском і безводна зубною ниткою

    Різниця між воском і безводна зубною ниткою

    Ключова різниця: вощена зубна нитка нагадує зубну нитку, яка тільки не розслаблена, за винятком того, що воскову зубну нитку легко ковзати між невеликими зазорами між зубами. Ефективність очищення для видалення їжі, що потрапила між зубами і зубним нальотом, однакова для обох цих типів ниток. Floss є дуже ефективним
  • різниця між: Різниця між Samsung Galaxy S Duos і Nexus 4

    Різниця між Samsung Galaxy S Duos і Nexus 4

    Основна відмінність: Samsung Galaxy S Duos є телефоном з двома SIM-картами, який був запущений у вересні 2012 року. Телефон поставляється з 4-дюймовим TFT-ємнісним сенсорним екраном з щільністю приблизно 233 ppi. Пристрій поставляється з Samsung TouchWiz UI на Android 4.0.4 ICS. Nexus 4 є четвертим смартфоном Android компанії Nexus від Google. Він бу
  • різниця між: Різниця між англійською та англійською англійською мовами

    Різниця між англійською та англійською англійською мовами

    Ключова різниця: англійська англійська мова є формою британської англійської мови, що використовується у Сполучених Королівствах; в той час як американська англійська - це форма американської англійської мови, яка використовується в США. Ці форми відрізняються граматикою, словником вимови (лексикою), орфографією, пунктуацією, ідіомами, форматуванням дат і чисел. Сьогодні найбільш практикуються і спостережувані англійські формати - бр

Вибір Редакції

Різниця між зволожуючим і лосьйоном

Ключова різниця: Лосьйон - це, по суті, легка консистенція крему, яка зазвичай застосовується на тілі з різних причин. З іншого боку, зволожуючий крем - це крем, який зволожує шкіру. Він може мати трохи більш товсту або легку консистенцію, ніж лосьйон і частіше, ніж призначений для нанесення на обличчя. Зволожуючий крем і л