Різниця між XFP, SFP і SFP +

Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода XFP MSA. Специфікації протоколу SFP базуються на IEEE802.3, SFF-8472. Модулі SFP + менші, ніж XFP. Волоконно-оптичні приймачі SFP + відповідають протоколу IEEE 802.3ae, SFF-8431 і SFF-8432.

XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable) є стандартом для приймачів. Цей тип приймача не залежить від протоколу. Як правило, він працює на оптичних довжинах хвиль, які відповідають 850 нм, 1310 нм або 1550 нм. Модулі, що належать до XFP, можуть бути замінені гарячою, що означає, що функція заміни компонентів комп'ютерної системи може виконуватися без вимикання системи. Специфікації XPF були розроблені компанією XFP Multi Source Agreement Group.

“SFP” означає “Small Form-factor Pluggable”. Найчастіше використовується для швидкого Ethernet-додатка Gigabit Ethernet. Вони здатні підтримувати швидкість до 4, 25 Гбіт / с. Він взаємодіє материнську плату мережевих пристроїв (для комутатора, маршрутизатора, медіаконвертера або подібного пристрою) з волоконно-оптичним або мідним мережним кабелем. Вона визначається угодою з декількома джерелами трансивера SFP.

SFP + може називатися розширенням стандарту SFP. Він має можливість підтримувати швидкість 10 Гбіт / с або навіть вище за волокна. Сімейство продуктів SFP + включає клітки, роз'єми та мідні кабельні вузли. Він також схожий на вимоги до продуктивності SFF-8431, а також підтримує додатки 8G Fibre Channel і 10G Ethernet. SPF + має різні переваги. Це більш компактний пакет факторів, ніж у порівнянні з XFP. Вартість SFP + також менше, ніж у XFP.

Порівняння між XFP, SFP і SFP +:

XFP

SFP

SFP +

Виступає за

Підключається до 10 гігабіт малого форм-фактора

Малий форм-фактор Pluggable

Малий форм-фактор Pluggable plus (стандартна форма)

Швидкість передачі даних

10 G

155M / 622M /

1.25G /

2.5G / 3G /

4.25G

6G / 8.5G / 10G

Умови

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Подвійне волокно

Одномісне волокно / WDM

CWDM

DWDM

Відстань

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

120км

300м / 2км /

10 км / 15 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

100 км / 120 км /

150 км

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60км / 80км

Довжина хвилі

850nm / 1310nm / 1550nm

1270нм / 1330нм

1270нм-1610нм

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310 нм / 1490 нм / 1550нм

1270нм-1610нм

ITU17 ~ ITU61

220 м / 300 м /

2 км / 10 км /

20 км / 40 км /

60 км / 80 км /

120км

(Таблиця взята з sopto.com)

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • різниця між: Різниця між білкою і бурундуком

    Різниця між білкою і бурундуком

    Ключова різниця: Білки - це тип дрібних або середніх гризунів. Ця сім'я включає в себе дерев білок, ховрахів, бурундуків, бабаків, літаючих білків і прерійних собак. Бурундуки - це тип білок. Фізично, бурундуки набагато менше, ніж більшість інших типів білок, майже половина навіть. Крім того, бу
  • різниця між: Різниця між Ajax і Load в jQuery

    Різниця між Ajax і Load в jQuery

    Ключова різниця: jQuery - це бібліотека JavaScript для декількох браузерів. jQuery - безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Ліцензія на ліцензію MIT. Він був розроблений для спрощення сценаріїв HTML на стороні клієнта і в даний час використовується багатьма веб-сайтами. .ajax () і .load () - це дві різні команди, які можна використовувати для доступу до jQuery. jQuery.ajax () виконує асинхронний запит HTTP (Ajax). Це дає користувачеві найбільший контроль. $ .load - це допоміжна функ
  • різниця між: Різниця між Nokia Lumia 920 і Sony Xperia ZL

    Різниця між Nokia Lumia 920 і Sony Xperia ZL

    Основна відмінність: Одним з перших смартфонів під брендом є Nokia Lumia 920. Nokia Lumia 920 була одним з перших телефонів, розроблених під управлінням Windows Phone 8. Він був запущений у листопаді 2012 року як флагманський телефон. Sony Xperia ZL дуже схожий на свого аналога, флагманського телефону Sony: Xperia Z. Однак він відрізняється в деяких аспектах і також вважається, що
  • різниця між: Різниця між митом і тарифом

    Різниця між митом і тарифом

    Ключові відмінності: мита та тарифи - два різні види податків. Мито - це вид податку, який стягується з конкретних товарів, фінансових операцій, маєтків тощо. Тариф, такий як податок, який стягується з імпорту або експорту. Одним з основних джерел доходу для уряду є оподаткування. Існує багато різних видів податків, які держава стягує, або на власних громадянах, або на громадян інших країн. Тариф т
  • різниця між: Різниця між eMMC і SSD

    Різниця між eMMC і SSD

    Основна різниця: eMMC означає Embedded MultiMediaCard, а SSD - твердотільний диск або твердотільний диск. Основна відмінність між ними полягає в тому, що eMMC є типом флеш-пам'яті на основі стандарту MMC, а SSD - це тип твердотільного сховища. eMMC і SSD є двома різними типами пам'яті. eMMC означає Embedded MMC, а MMC - MultiMediaCard. Це тип стандарту карти пам'яті, який зазвичай використ
  • різниця між: Різниця між статичним і динамічним зв'язуванням

    Різниця між статичним і динамічним зв'язуванням

    Ключова різниця: Статичне прив'язка відбувається, коли код компілюється, а динамічне прив'язка відбувається, коли код виконується під час виконання. Термін обов'язковий, статичний і динамічний, є основними поняттями в Java-програмуванні. Ці концепції викладаються на ранніх стадіях навчання під час навчання Java і є популярними питаннями, які задаються під час співбесіди. Причина цього полягає в тому, що ці прості поняття часто
  • різниця між: Різниця між вами і вами

    Різниця між вами і вами

    Основна відмінність: Основна відмінність між вашим і вашим є те, що «ваш» - це вассивна форма, а «ви» - «ви». "Ваш" має використовуватися так само, як і його. "Ви" слід використовувати тільки там, де його можна замінити у реченні на "ви є". Плутанина між «вашим» і «ти» є однією з найпоширеніших помилок англійської мови. Щоб уникнути цього, слід пам'ятати, що головна відмінність між вашим і вашим є те, що «ваш» - це
  • різниця між: Різниця між залежними і залежними

    Різниця між залежними і залежними

    Ключова різниця: у англійській англійській мові існує незначна різниця між цими двома словами. "Залежний" використовується як прикметник, тоді як "залежний" використовується як іменник. В американській англійській мові «залежні» зазвичай використовуються як обидва. Багато людей вважають, що слово "залежний" насправді є помилков
  • різниця між: Різниця між Dell Latitude 10 Windows Tablet і iPad

    Різниця між Dell Latitude 10 Windows Tablet і iPad

    Основна різниця: планшет Latitude 10 досить щільний і легкий на 658 грамів. Пристрої поставляються з 10, 1-дюймовим IPS (1366 X 768) Wide View Angle LCD з сенсорним екраном і живиться від 1, 8 ГГц процесором Intel Atom Z2760. iPads мають розмір екрану 9, 7 дюйма з мультисенсорним дисплеєм. iPads призначені як пристрої для мультимедійного досві

Вибір Редакції

Різниця між Samsung Galaxy Tab 3 8.0 і Samsung Galaxy Note 8.0

Ключові відмінності: Samsung додала ще один планшет до свого постійно розширюваного складу. Tab 3 8-дюймовий слід Tab 3 7-дюймовий, який був запущений раніше в 2013 році. Планшет поставляється з 8-дюймовим TFT ємнісний сенсорний екран, який пропонує приблизно 189 ppi щільності пікселів. Апарат поставляється в трьох різних варіантах: Wi-Fi, 3G і 4G. Samsung Galaxy Note 8.0 спрямована на заповнення розриву між Galaxy Note II і Galaxy Note 10.1. Galaxy Note 8 має 8-дюймовий TFT ємнісний сенс