Різниця між білками та калоріями

Ключова різниця: Білки - це основні складові для тканин свого тіла. 20 амінокислот є важливими для людського організму. Калорії представляють енергію, яку забезпечують продукти харчування. Майже все, що люди п'ють і їдять, має калорії.

Часто ми схильні думати про білки і калорії по одній лінії. Чи означають вони те ж саме? Або вони відрізняються один від одного.

Білки - це основні складові тканин свого тіла. Вони є полімерами амінокислоти. Є сотні і тисячі різних білків, які складаються з різних комбінацій амінокислот. Є тільки двадцять різних амінокислот, які важливі для людини. Вони об'єднуються разом у різних комбінаціях для утворення білків для організму. Люди можуть виробляти лише 11 з 20 амінокислот, в той час як інші дев'ять амінокислот будуть продукуватися їжею, також відомою як незамінні амінокислоти. Білки надходять в першу чергу з м'яса, бобових, горіхів, насіння і риби, інші овочі також мають деякий білок. Різні кількості жиру і / або вуглеводів містяться в кожному джерелі білка.

Білки служать у широкому сенсі в людському організмі: структурні білки і функціональні білки. Структурні білки утворюють більшу частину твердого матеріалу в організмі людини. В той час як функціональні білки допомагають виконувати діяльність і функції в організмі людини.

Ви можете отримати калорії з ряду джерел. Калорійність - це попередня метрична одиниця енергії. Ніколас Клеман був першою людиною, яка визначила її як одиницю тепла в 1824 році, але її тепер замінили джоулем. Проте, він все ще широко використовується для позначення одиниці енергії в області хімії, а також енергії їжі. На думку Merriam Webster, калорії можуть потрапити в дві різні визначення. «Малокалорійна або грамована калорія (символ: cal) наближається до енергії, необхідної для підвищення температури 1 грам води на 1 кельвін при стандартному атмосферному тиску (101, 325 кПа). Велика калорійність, калорійність калорій, дієтична калорія, калорійність дієтолога або калорійність їжі (символ: Cal) наближається до енергії, необхідної для підвищення температури на 1 кілограм води на 1 кельвін. Це рівно 1000 невеликих калорій або приблизно 4, 2 кілоджауля.

Коли людина вживає їжу, яка містить 15 калорій, вона фактично позначає 15000 калорій, так само, коли людина втрачає 15 калорій, це також означає, що вони втрачають 15000 калорій. Харчова енергія зазвичай позначається в термінах кілокалорій, що означає 1 кілокалорій = 1000 калорій. Однак калорії не погані і необхідні для виживання організму. Для того, щоб вижити, організму потрібні шість поживних речовин: вуглеводи, вітаміни, мінерали, білки, вода і жири. Тільки жири, вуглеводи та білки забезпечують людину калоріями. Будь-яка їжа, яку людина їсть, перетравлюється і видає калорії. Єдиною відмінністю є те, що деякі продукти харчування містять менше калорій і більше поживних речовин, тоді як інші продукти мають високу калорійність і пропонують менше поживних речовин. Вуглеводи і білки забезпечують близько 4 калорій на грам, тоді як жири дають 9 калорій на грам.

Порівняння між білками та калоріями:

Білок

Калорії

Опис

Рослинні або тваринні тканини, багаті такими молекулами, розглядаються як джерело їжі, забезпечуючи незамінні амінокислоти тілу.

Калорії представляють енергію, яку забезпечують продукти харчування. Майже все, що люди п'ють і їдять, має калорії.

Типи

  • Структурні
  • Ферменти
  • Рецептори
  • Колаген
  • Кератин
  • Інші функціональні білки
  • Вуглеводи
  • Жири
  • Білки

Функції

  • Дайте форму і структуру клітинам або органелам
  • Каталізують біологічні реакції
  • Зв'язуються з іншими молекулами і передають сигнал
  • Мають певні функції

Калорії використовуються для багатьох функцій -

  • Дихання
  • Перекачування крові
  • Відпочиваючи
  • Сидячи
  • Робота
  • Вправи
Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото