Різниця між потужністю та електрикою

Ключова різниця: У фізиці влада визначається як швидкість зміни енергії. Однак у загальному контексті ми використовуємо термін влада для позначення енергії, яка може бути вироблена різними засобами, такими як механічна, електрична тощо. Таким чином, влада може використовуватися в контексті різних джерел і методів генерування енергії, тоді як електроенергія може використовуватися тільки в контексті електричної енергії.

Електроенергія та потужність, ці обидва терміни можуть бути заплутаними, тому що багато разів ми використовуємо енергію замість електроенергії, а іноді й енергія використовується для позначення деяких інших форм енергії, крім електрики. У цій статті також пояснюються відмінності та подібність.

Давайте почнемо з розуміння терміну «електрика», і тоді ми будемо пов'язувати цей термін з владою. Електроенергія є дуже важливою частиною нашого життя і, таким чином, слово «електрика» стало невіддільним від нашого сучасного життя. Здається, все працює електрикою. Ми часто використовуємо слова електроенергії та енергії, деякі люди використовують їх як синоніми або іноді вони визначають обидві речі як дві різні речі. Давайте дізнаємося, як виникли ці терміни і як вони використовуються в сьогоднішньому контексті.

Електрика виробляється, коли електрони рухаються в атомах речовини і створюють електричний струм від одного кінця до іншого. Таким чином, слово електрика має прямий зв'язок з електронами. Насправді слово електрон, електронні та електрика все походить від грецького слова 'elecktor', що означає спалювання сонця.

Крім того, греки виявили, що коли бурштин втирається хутром або іншими предметами, то він поводиться по-іншому. Янтар є скам'янілим деревним соком. Це приваблює пір'я або щось інше, і це було для них дивовижним явищем. Пізніше було введено латинське слово electricus, що означає «виробляти з бурштину тертям». Це були перші приклади статичної електрики, а пізніше термін виник як електрика, яка визначала явище. В одному реченні можна визначити електрику як потік електронів або струм.

Потужність, як правило, визначається як енергія, яка виробляється механічними, електричними або іншими засобами, наприклад - потужність, що виникає через механічні засоби, називається механічною силою. Енергія

отриманий потім використовується для управління пристроєм або для іншого корисного призначення. Тепер влада у фізиці також позначає передачу енергії в одиницю часу. Але тут ми порівнюємо електроенергію та електроенергію, тому їх будемо диференціювати на загальній основі.

Електроенергія також є силою, оскільки вона виробляється за допомогою електричних засобів. У цьому конкретному сенсі вони обидва означають одне й те саме. Енергія в межах електроенергії іноді називається електричною енергією.

Ви, мабуть, почули такі речення

Місто залишалося темним протягом декількох тижнів через відключення електроенергії.

Or

Місто залишалося темним протягом декількох тижнів через відключення електроенергії.

Вони обидва мають на увазі переривання постачання електроенергії. Отже, часом ми вважаємо владу електричною або електричною, посилаючись на контекст речення. В інших ситуаціях, де можна заплутатися з формою енергії, необхідно вказати тип влади.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото