Різниця між премією Оскар і премією Греммі

Ключові відмінності: «Оскари» - це нагорода, яка щорічно надається за визнання передового досвіду в кіно і представлена ​​Академією кінематографічних мистецтв і наук. В той час, як нагороди Греммі - це нагорода, яка надається щорічно для визнання передового досвіду в музичній індустрії та представлена ​​Національною академією мистецтв запису та наук.

Оскари та премії Греммі - це два різні типи нагород. Для багатьох художників це мрія перемогти хоча б одну або навіть обидві ці нагороди. Давайте зрозуміємо різницю між обома нагородами: Оскарами та премією Греммі.

«Оскари» - це нагорода, яка щорічно дається за визнання передового досвіду у кіно. Оскари більш формально називаються «Нагородами академії», оскільки вони організовуються і контролюються Академією кінематографічних мистецтв і наук (AMPAS). Переможців також відбирають Академія, а нагороди часто даються на офіційній церемонії. Спочатку AMPAS був створений керівником студії Metro-Goldwyn-Mayer Луї Б. Майером. Перша церемонія нагородження була проведена в 1929 році, і під час церемонії було вручено п'ятнадцять статуетки. В даний час Академія нагороджує більше десятка категорій, а також включає різні види фільмів. Нагороди Академії відбуваються в лютому кожного року. Переможців «Оскарів» обирають приблизно 60 000 професіоналів галузі, які входять до складу Академії кінематографічних мистецтв і наук (AMPAS).

Нагороди Греммі - це нагорода, яка щорічно надається за визнання передового досвіду в музичній індустрії. Вони незвично називаються Gramophone Awards. Вистави відомих художників подаються у формальній формі, що широко передається по телебаченню. Нагороди "Греммі" організовує і контролює Національна академія мистецтв і науки науки (NARAS) Сполучених Штатів. Перша премія Греммі була проведена в 1959 році, і вона була в основному створена на честь і віддати належне музичним досягненням. Переможці «Греммі» обираються голосуючими членами Національної академії мистецтв та наук про науку (NARAS). Академія налічує понад 19 тисяч музикантів, продюсерів, інженерів-рекордерів та інших фахівців з запису. Оскари фокусуються на кіно, тоді як нагороди Греммі в основному зосереджені на музичній індустрії.

Порівняння Оскарів та премій Греммі:

Оскар

Премії Греммі

Опис

Премія, яка визнає досконалість професіоналів у кіноіндустрії, включаючи режисерів, акторів, письменників та багатьох інших.

Нагороди для всіх професіоналів, які входять до музики та нагороджують артистів різних жанрів за свої зусилля.

Організовується

Академія кінематографічних мистецтв і наук

Національна академія реєстрації мистецтв і наук

Орієнтується на

Кіно

Музична індустрія

Перші нагороджені

1929

1959

Вибрано фахівців

60 000

19, 000

Проведено

Щорічно

Щорічно

Нагороджений за

Досконалість кінематографічних досягнень

Видатні досягнення в музичній індустрії

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Основна відмінність: PlayStation 3 (PS3) і PlayStation 4 (PS4) - це поточні домашні і відео-аудіоігрові консолі Sony Computer Entertainment. Обидва вони відрізняються в багатьох технічних аспектах. PlayStation 3 вийшла в 2006 році, а PlayStation 4 вийшла в 2013 році; і є наступником PlayStation 3. PlayS
  • популярні порівняння: Різниця між комою і апострофом

    Різниця між комою і апострофом

    Ключова відмінність: Поява як коми, так і апострофа є однаковими, але вони відрізняються за функціями та положеннями. Кома надає зв'язок, тоді як апостроф пояснює право власності або безпосередній зв'язок між суб'єктом і об'єктом. Слово comma походить від грецького слова komma. Різні елементи однієї категорії пов'язані один з одним комою. Коми використовуються для додавання компонентів. Поняття подібності пред
  • популярні порівняння: Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Ключова відмінність : Різниця між двома типами дієслів - це різні кінцівки, які вони мають для своїх різних часів, причому регулярні дієслова завжди закінчуються '-ed' для своїх минулих закінчень participle, а неправильні дієслова закінчуються різними способами або залишаються. те ж саме для їх закінчень минулого. У граматиці дієслова відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні речення. Саме дієслова дають дію і сенс даному реченню. Дієслова далі класифікуються як регулярні та нерегулярн
  • популярні порівняння: Різниця між колготками і легінсами

    Різниця між колготками і легінсами

    Ключова різниця: Колготки - це одяг, який охоплює як ноги, так і ноги. З іншого боку, гетри також щільно носять одяг, який носили з талії до щиколотки. Сьогодні, колготки і легінси є найважливішим одягом для жінок. Обидва тіла дуже щільні і підходять до шкіри, що охоплює ноги жінок і дає точну форму їх ніг. Хоча вони є двома видами одягу, існують деякі відмінності, які згадуються
  • популярні порівняння: Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Ключова різниця: плазматична мембрана по суті є бар'єром, який відокремлює внутрішню частину клітин від зовнішнього середовища. Плазмова мембрана також відома як клітинна мембрана. Клітинна стінка являє собою жорсткий шар, який може бути жорстким або гнучким в залежності від типу, і оточує всю клітину. Клітинна стінка знаходиться
  • популярні порівняння: Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Ключова різниця: Гідропідсилювач рульового управління - це система, яка допомагає керувати колесами за допомогою певної допоміжної мережі. Гідропідсилювач керма використовує гідравліку або тиск рідини, щоб допомогти системам рульового керування. Електрична потужність спрямовуюча також потужність спрямовуюча система що використовує електричний двигун та блок управління з деякими sensors. Електричний рульовий кермо може також позначатися як електронний
  • популярні порівняння: Різниця між зерновими та просо

    Різниця між зерновими та просо

    Ключові відмінності: зернові культури - це трави, які належать до сім'ї «Graminaceae». Зернові культури переважно вирощують для їстівних сухих насіння. Просо - це дрібнозерниста однорічна злакова і кормова трава, яка широко вирощується в сухих регіонах. Просо та інші зернові культури вирощуються для харчування та кормів. Крупи - це рослини з сімейства Graminaceae. Ці рослини, як правило, культивуються за їстівними зернами. Найбільш поширеними і ва
  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Основна відмінність: Соєві та арахісові масла є добре відомими видами рослинних олій, які отримують з відповідних джерел. Соєве масло видобувається з насіння сої; арахісове масло витягується з арахісу (арахісу). З усіх знайомих масел, олії сої та арахісу є найбільш бажаними та споживаними маслами. Обидва масла доступні на місці, що робить їх більш корисними в кулінарії та інших облас

Вибір Редакції

Різниця між синагогою, храмом, церквою, мечетью, Шулом і скинією

Ключова різниця: Синагога - це місце, де єврейський народ поклоняється Богу, відомому їм як Яве. Храм є місцем поклоніння для тих, що належать до ряду релігій. Церква - це термін, що відноситься до християнських будинків поклоніння. Мечеть або Масджид є місцем поклоніння в ісламі; саме там ісламський народ безпосередньо молиться Аллаху, відомому як салах. Shul - інша назва для синагоги. Скинія - це інше місце покло