Різниця між туманністю і протостерою

Ключова різниця: Туманність - це хмара у глибокому просторі, що складається з газу або бруду / пилу (наприклад, хмара, що утворилася після вибуху зірки). Перед останньою послідовністю, зірка має велику кількість хмар водню, гелію і пилу, який відомий як протозвір.

Туманність - це хмара в глибокому космосі, що складається з газу або бруду / пилу. Слово туманність походить від латинського слова, що означає «хмара». Туманність називається також туманностями. Хмари пилу та газу називаються туманностями. У більш ранній час астрономи галактики називалися також туманностями через їх нечіткий вигляд. Проте в даний час слово туманність позначається для протяжних об'єктів, що складаються переважно з газу та пилу. Він поставляється в багатьох формах і розмірах і формах по-різному.

Туманність утворює протозвір. Protostar - це рання стадія зірки. Вона утворюється до того, як нуклеосинтез почав рух. Щоб зібрати туманні зірки або досягти головної послідовності, потрібно сто тисяч (100 000) років. В основному, перед останньою послідовністю, зірка має велику кількість хмар водню, гелію і пилу. Це зірка туманності, яка стає більш гарячою і щільнішою, яка називається протозвездою. Відомо, що формула Жана показує, коли почнеться гравітаційне скорочення протозвезд. Protostars особливо не стають теплими та прохолодними як пов'язаними з температурою зірки.

Порівняння між туманністю і протостерою:

Туманність

Protostar

Опис

Туманність - це хмара в глибокому космосі, що складається з газу або бруду / пилу (наприклад, хмара, що утворилася після вибуху зірки).

Protostar - це рання стадія зірки. Це відбувається до початку нуклеосинтезу.

Спостерігається або готується

Йоганн Хреститель Чисат

Радянсько-вірменський вчений Віктор Амбарцумян

Процес

Може бути механічним процесом

Процес гігантських молекулярних хмар

Приклади

  • Тепер дослідники впіймали блискучі сонця в акті формування туманності.
  • Чи є сонячна туманність причиною або є гравітацією причиною?
  • Зрештою, ядро ​​руйнується в себе, створюючи протозвір.
  • Вони були давніми, коли сонце все ще було протозвездою.
Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Основна відмінність: PlayStation 3 (PS3) і PlayStation 4 (PS4) - це поточні домашні і відео-аудіоігрові консолі Sony Computer Entertainment. Обидва вони відрізняються в багатьох технічних аспектах. PlayStation 3 вийшла в 2006 році, а PlayStation 4 вийшла в 2013 році; і є наступником PlayStation 3. PlayS
  • популярні порівняння: Різниця між комою і апострофом

    Різниця між комою і апострофом

    Ключова відмінність: Поява як коми, так і апострофа є однаковими, але вони відрізняються за функціями та положеннями. Кома надає зв'язок, тоді як апостроф пояснює право власності або безпосередній зв'язок між суб'єктом і об'єктом. Слово comma походить від грецького слова komma. Різні елементи однієї категорії пов'язані один з одним комою. Коми використовуються для додавання компонентів. Поняття подібності пред
  • популярні порівняння: Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Ключова відмінність : Різниця між двома типами дієслів - це різні кінцівки, які вони мають для своїх різних часів, причому регулярні дієслова завжди закінчуються '-ed' для своїх минулих закінчень participle, а неправильні дієслова закінчуються різними способами або залишаються. те ж саме для їх закінчень минулого. У граматиці дієслова відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні речення. Саме дієслова дають дію і сенс даному реченню. Дієслова далі класифікуються як регулярні та нерегулярн
  • популярні порівняння: Різниця між колготками і легінсами

    Різниця між колготками і легінсами

    Ключова різниця: Колготки - це одяг, який охоплює як ноги, так і ноги. З іншого боку, гетри також щільно носять одяг, який носили з талії до щиколотки. Сьогодні, колготки і легінси є найважливішим одягом для жінок. Обидва тіла дуже щільні і підходять до шкіри, що охоплює ноги жінок і дає точну форму їх ніг. Хоча вони є двома видами одягу, існують деякі відмінності, які згадуються
  • популярні порівняння: Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Ключова різниця: плазматична мембрана по суті є бар'єром, який відокремлює внутрішню частину клітин від зовнішнього середовища. Плазмова мембрана також відома як клітинна мембрана. Клітинна стінка являє собою жорсткий шар, який може бути жорстким або гнучким в залежності від типу, і оточує всю клітину. Клітинна стінка знаходиться
  • популярні порівняння: Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Ключова різниця: Гідропідсилювач рульового управління - це система, яка допомагає керувати колесами за допомогою певної допоміжної мережі. Гідропідсилювач керма використовує гідравліку або тиск рідини, щоб допомогти системам рульового керування. Електрична потужність спрямовуюча також потужність спрямовуюча система що використовує електричний двигун та блок управління з деякими sensors. Електричний рульовий кермо може також позначатися як електронний
  • популярні порівняння: Різниця між зерновими та просо

    Різниця між зерновими та просо

    Ключові відмінності: зернові культури - це трави, які належать до сім'ї «Graminaceae». Зернові культури переважно вирощують для їстівних сухих насіння. Просо - це дрібнозерниста однорічна злакова і кормова трава, яка широко вирощується в сухих регіонах. Просо та інші зернові культури вирощуються для харчування та кормів. Крупи - це рослини з сімейства Graminaceae. Ці рослини, як правило, культивуються за їстівними зернами. Найбільш поширеними і ва
  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Основна відмінність: Соєві та арахісові масла є добре відомими видами рослинних олій, які отримують з відповідних джерел. Соєве масло видобувається з насіння сої; арахісове масло витягується з арахісу (арахісу). З усіх знайомих масел, олії сої та арахісу є найбільш бажаними та споживаними маслами. Обидва масла доступні на місці, що робить їх більш корисними в кулінарії та інших облас

Вибір Редакції

Різниця між синагогою, храмом, церквою, мечетью, Шулом і скинією

Ключова різниця: Синагога - це місце, де єврейський народ поклоняється Богу, відомому їм як Яве. Храм є місцем поклоніння для тих, що належать до ряду релігій. Церква - це термін, що відноситься до християнських будинків поклоніння. Мечеть або Масджид є місцем поклоніння в ісламі; саме там ісламський народ безпосередньо молиться Аллаху, відомому як салах. Shul - інша назва для синагоги. Скинія - це інше місце покло