Різниця між в'язанням і Purling

Ключова відмінність: в'язати стібка, зокрема, стібка в в'язання, який йде в стібка спереду назад. Вишивання стібка є в'язання стібка створена робота в'язати стібка назад, входячи в стібка зі спини на передній план.

В'язання - це метод, який використовується для виготовлення тканини, шляхом перетворення пряжі в тканину. Термін "в'язаний" походить від давньоанглійського "cnyttan", що означає "вузол". Трикотажне полотно складається з послідовних рядів петель, які називаються стібками. Кожен стібок виробляється шляхом витягування нової петлі і існуючої петлі. Шви утримуються голкою, поки через них не проходить нова петля. В'язання може бути зроблено вручну або в'язальною машиною. Різні кольорові нитки та голки можна використовувати для виготовлення різних кольорів, текстур, ваги та малюнка тканин. Пряжа в в'язанні слідує специфічному курсу формування симетричних петель вище і нижче середнього шляху пряжі. Ці петлі легко розтягуються в різні сторони, надаючи трикотажне полотно його еластичними властивостями. Тому в'язання використовується для тканин, які потрібно розтягувати, таких як шкарпетки та панчішно-шкарпеткові вироби. Одяг, що в'язаний, також більш формований завдяки еластичності. Пряжа використовується в'язання товщі, в порівнянні з нормальною ниткою, що робить одяг більш грубим і важчим.

Два найбільш поширених видів швів у в'язанні є в'язати стібка і вивороту стібка. В'язання стібка проводиться шляхом витягування протектора спереду назад, в той час як виворітна стібка є прямо протилежною. Вишитий стібок тягне нитку зі спини на передню частину. Вишитий шов також називають зворотним в'язаним стібком.

В'язання зразок в'язати стібка виглядає як ряд Vs на вершині іншого. В'язання зразок, що здійснюється за допомогою purling, виглядає хвилястими горизонтальними лініями по всій тканині. Різні візерунки та малюнки можна в'язати, використовуючи в'язані та вивірені стібки в різних комбінаціях. Наприклад, чергування рядів в'язаних стібків і виворотів стежків виробляють малюнок щупальця, тоді як, якщо всі шви одного виду, або трикотажні, або вивішені, це називається підв'язка.

Вертикальні смуги, що називаються ребрами і горизонтальними смугами, називаються варенням, можуть бути зроблені шляхом чергування вейлів з в'язаних і вивірених стібків. Шаблони шахівниці, відомі як корзини, можуть бути зроблені по черзі між в'язаними і вивіреними в кожному кроці і вздовж кожного ряду. Найменший кошик відомий як стежок насіння. Це лише деякі загальні закономірності; можна також зробити ряд унікальних моделей, використовуючи в'язання та перекриття швів.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото