Різниця між ізоляцією та карантином

Ключова відмінність: Ізоляція полягає в тому, що особа, інфікована певною хворобою, відокремлена від громадськості, щоб зберегти безпеку населення. У карантині особа, яка, як вважається, вступила в контакт з певним вірусом або хворобою, поміщена в захищене середовище, щоб переконатися, що він / вона дійсно заразився.

Терміни карантин і ізоляція часто лякають людей, оскільки зазвичай представляють серйозність захворювання. З постійною загрозою різних захворювань розуміння карантину та ізоляції стає дуже важливим. Незважаючи на те, що найбільш поширені визначення надаються Центром контролю та запобігання хворобам (більш відомі як CDC), карантинні та ізоляційні центри існують у кожній країні, і всі країни мають справу з такими лихами.

Ці терміни зазвичай вступають у гру, коли людина має справу з дуже інфекційною або інфекційною хворобою. Ці захворювання можуть легко поширюватися через дотик або спільне повітря. Захворювання включають туберкульоз, вітряну віспи, MRSA, грип тощо. Найбільш поширеним визначенням є той, який пропонує CDC. Давайте спочатку розглянемо ці визначення.

Ізоляція : відокремлює хворих від заразної хвороби від хворих.

Карантин : відокремлює і обмежує рух людей, які зазнали інфекційного захворювання, щоб побачити, чи хворіють вони.

Як випливає з визначення, ізоляція - це акт відокремлення людей, які вже хворіють від інших людей, для того, щоб запобігти хворобі широкої громадськості. Часто людина перебуває в закритому приміщенні в лікарні або будинку, де їм дозволяється лише обмежений контакт з іншою публікою.

Існує два типи ізоляції: захисна ізоляція та загальна ізоляція. Загальна ізоляція полягає в тому, що особа, яка інфікована певною хворобою, відокремлена від громадськості, щоб забезпечити безпеку населення. Однак, в захисній ізоляції імунна інфікована людина стає слабкою, і він повинен триматися подалі від широкої громадськості в безпечному і захищеному середовищі, щоб зберегти бактерії. Взагалі, ізоляція полягає в тому, щоб забезпечити безпеку населення, в той час як в захищеній ізоляції, це тримати інфікованих сейф. Термін «ізоляція» також використовується в немедичному посиланні, де це означає, що людина дистанціюється або дистанціюється від інших у спільноті, щоб залишатися для себе.

Карантин виконується, коли хвороба може інфікувати людей, а симптоми з'являються пізніше. У цьому випадку людина, яка, як вважається, вступила в контакт з певним вірусом або хворобою, поміщається в захищене середовище, щоб переконатися, що він / вона дійсно заразився. Деякі захворювання, такі як грип, туберкульоз, Ебола, кір,

MRSA і т.д. не показують ознак до тих пір, поки вони повністю розвиваються, отже, якщо часто важко зафіксувати, поки людина не почне проявляти симптоми цього конкретного захворювання.

Якщо людина вступає в контакт з людиною, яка має такі захворювання, вони можуть бути поміщені в карантин, поки вона не вважається безпечною або підтвердженою, якщо вони мають таке захворювання. Карантин часто використовується, коли людина вступає в контакт з невідомою речовиною або небезпечними матеріалами, що може або не може завдати шкоди здоров'ю людини. У цьому випадку особа, як правило, перебуває під карантином до проведення відповідних тестів.

Різниця між ізоляцією та карантином:

Ізоляція

Карантин

Визначення

Ізоляція полягає в тому, що особа, яка інфікована певною хворобою, відокремлена від громадськості, щоб зберегти безпеку населення

Особа, яка, як вважається, вступила в контакт з певним вірусом або хворобою, поміщена в захищене середовище, щоб побачити, чи може він насправді заразитися

Процес

Захисний одяг носять лікар і медсестри, які прагнуть пацієнта

Індивідууми відокремлюють від інших осіб, які не були піддані захворюванню, і можуть отримувати щеплення, антибіотики, раннє діагностичне тестування та моніторинг симптомів.

Довжина

Період інфекційності для захворювання.

Інкубаційний період захворювання.

Розташування

Лікарня, лікарня або додому пацієнта.

Призначена аварійна установка або спеціалізована лікарня.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото