Різниця між Html і Htm

Основна відмінність: HTML означає HyperText Markup Language. Це добре відома мова розмітки, яка використовується для розробки веб-сторінок. Вона існує довгий час і зазвичай використовується в дизайні веб-сторінок. .htm та .html - це два способи збереження файлу HTML. Обидва вони по суті однакові. Насправді немає різниці між .htm і .html, за винятком кількості використаних символів.

HTML означає HyperText Markup Language. Це добре відома мова розмітки, яка використовується для розробки веб-сторінок. Вона існує довгий час і зазвичай використовується в дизайні веб-сторінок. XML або Extensible Markup Language визначає набір правил для кодування документів у форматі, який можна прочитати як людиною, так і комп'ютером.

HTML написано з використанням HTML-елементів, які складаються з тегів, насамперед і відкриваючого тегу і закриваючого тегу. Дані між цими тегами зазвичай є вмістом. Основною метою HTML є надання веб-браузерам інтерпретації та відображення вмісту, написаного між тегами. Теги призначені для опису вмісту сторінки. HTML поставляється з попередньо визначеними тегами. Вони дозволяють вставляти зображення, текст, відео, форми та інші фрагменти вмісту у згуртовану веб-сторінку.

Елементи HTML є основними будівельними блоками всіх веб-сайтів. HTML дозволяє вбудовувати зображення та об'єкти на веб-сторінці. Його також можна використовувати для створення інтерактивних форм. HTML також надає засоби для створення структурованих документів. Це робить це, позначаючи структурну семантику для тексту, наприклад заголовки, абзаци, списки, посилання, цитати та інші елементи. Однак у наші дні веб-сторінки рідко розробляються, використовуючи тільки HTML. HTML дозволяє програмісту вбудовувати скрипти, написані на таких мовах, як JavaScript, які багато хто часто роблять. Це змінює вигляд і поведінку веб-сторінок HTML.

.htm та .html - це два способи збереження файлу HTML. Обидва вони по суті однакові. Насправді немає різниці між .htm і .html, за винятком кількості використаних символів.

Причина для різних розширень файлів датується ранніми версіями Windows. Оригінальне розширення файлу для HTML-файлу було ".html"; однак у Windows всі файли вимагали три буквене розширення файлу. Таким чином, розширення файлу було скорочено до ".htm". Проте Macintosh не обмежувався трьома розширеннями листів, тому користувачі Mac використовували '.html'. Зрештою, з оновленнями Windows також почала приймати '.html'. Проте, багато користувачів вже звикли до ".htm", тому як трибуквене розширення файлу, так і розширення з чотирма літерами почали широко використовуватися і досі. Однак є випадки, коли деякі сервери програмують свій каталог за замовчуванням, щоб підтримувати лише файли .html. Отже, файли .htm не підтримуються на цих серверах.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Основна відмінність: PlayStation 3 (PS3) і PlayStation 4 (PS4) - це поточні домашні і відео-аудіоігрові консолі Sony Computer Entertainment. Обидва вони відрізняються в багатьох технічних аспектах. PlayStation 3 вийшла в 2006 році, а PlayStation 4 вийшла в 2013 році; і є наступником PlayStation 3. PlayS
  • популярні порівняння: Різниця між комою і апострофом

    Різниця між комою і апострофом

    Ключова відмінність: Поява як коми, так і апострофа є однаковими, але вони відрізняються за функціями та положеннями. Кома надає зв'язок, тоді як апостроф пояснює право власності або безпосередній зв'язок між суб'єктом і об'єктом. Слово comma походить від грецького слова komma. Різні елементи однієї категорії пов'язані один з одним комою. Коми використовуються для додавання компонентів. Поняття подібності пред
  • популярні порівняння: Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Ключова відмінність : Різниця між двома типами дієслів - це різні кінцівки, які вони мають для своїх різних часів, причому регулярні дієслова завжди закінчуються '-ed' для своїх минулих закінчень participle, а неправильні дієслова закінчуються різними способами або залишаються. те ж саме для їх закінчень минулого. У граматиці дієслова відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні речення. Саме дієслова дають дію і сенс даному реченню. Дієслова далі класифікуються як регулярні та нерегулярн
  • популярні порівняння: Різниця між колготками і легінсами

    Різниця між колготками і легінсами

    Ключова різниця: Колготки - це одяг, який охоплює як ноги, так і ноги. З іншого боку, гетри також щільно носять одяг, який носили з талії до щиколотки. Сьогодні, колготки і легінси є найважливішим одягом для жінок. Обидва тіла дуже щільні і підходять до шкіри, що охоплює ноги жінок і дає точну форму їх ніг. Хоча вони є двома видами одягу, існують деякі відмінності, які згадуються
  • популярні порівняння: Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Ключова різниця: плазматична мембрана по суті є бар'єром, який відокремлює внутрішню частину клітин від зовнішнього середовища. Плазмова мембрана також відома як клітинна мембрана. Клітинна стінка являє собою жорсткий шар, який може бути жорстким або гнучким в залежності від типу, і оточує всю клітину. Клітинна стінка знаходиться
  • популярні порівняння: Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Ключова різниця: Гідропідсилювач рульового управління - це система, яка допомагає керувати колесами за допомогою певної допоміжної мережі. Гідропідсилювач керма використовує гідравліку або тиск рідини, щоб допомогти системам рульового керування. Електрична потужність спрямовуюча також потужність спрямовуюча система що використовує електричний двигун та блок управління з деякими sensors. Електричний рульовий кермо може також позначатися як електронний
  • популярні порівняння: Різниця між зерновими та просо

    Різниця між зерновими та просо

    Ключові відмінності: зернові культури - це трави, які належать до сім'ї «Graminaceae». Зернові культури переважно вирощують для їстівних сухих насіння. Просо - це дрібнозерниста однорічна злакова і кормова трава, яка широко вирощується в сухих регіонах. Просо та інші зернові культури вирощуються для харчування та кормів. Крупи - це рослини з сімейства Graminaceae. Ці рослини, як правило, культивуються за їстівними зернами. Найбільш поширеними і ва
  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Основна відмінність: Соєві та арахісові масла є добре відомими видами рослинних олій, які отримують з відповідних джерел. Соєве масло видобувається з насіння сої; арахісове масло витягується з арахісу (арахісу). З усіх знайомих масел, олії сої та арахісу є найбільш бажаними та споживаними маслами. Обидва масла доступні на місці, що робить їх більш корисними в кулінарії та інших облас

Вибір Редакції

Різниця між синагогою, храмом, церквою, мечетью, Шулом і скинією

Ключова різниця: Синагога - це місце, де єврейський народ поклоняється Богу, відомому їм як Яве. Храм є місцем поклоніння для тих, що належать до ряду релігій. Церква - це термін, що відноситься до християнських будинків поклоніння. Мечеть або Масджид є місцем поклоніння в ісламі; саме там ісламський народ безпосередньо молиться Аллаху, відомому як салах. Shul - інша назва для синагоги. Скинія - це інше місце покло