Різниця між HDMI, VGA і DVI

Ключові відмінності: HDMI, або High-Definition Media Interface, є новим доповненням до кабелів, які використовуються для підключення відеопристроїв до процесорів, таких як процесори. VGA або Video Graphics Array - найстаріший кабель, який наразі є найпоширенішим відеокабелем, який використовується для підключення моніторів до процесорів. DVI, або цифровий візуальний інтерфейс, є дещо компроміс між VGA і HDMI.

Монітор підключається до центрального процесора за допомогою шнура або дроту; це може бути будь-який з трьох проводів - HDMI, VGA або DVI. У чому полягає різниця між цими трьома і яку саме слід вибрати для заміни попереднього дроту? Давайте зрозуміємо різницю між трьома різними шнурами.

HDMI або High-Definition Media Interface - це нове доповнення до кабелів, які використовуються для підключення відеопристроїв до процесорів. Вона була представлена ​​в 2003 році і в даний час знаходиться на майже всіх сучасних телевізорах, вони також можуть бути знайдені на ПК - але, як правило, трохи на дорогу сторону. HDMI - це цифровий стандарт, що в основному означає, що відстань між машиною і монітором або якість кабелю не впливає на якість відео. Кабель також може обробляти безпеку і може зберігати шкідливі сигнали з вашого комп'ютера. На додаток до відео, HDMI також може обробляти аудіо за допомогою гнізда для навушників. Порт також значно менше, ніж інші доступні кабелі і має більш тонкий, але добре захищений шпильки, що означає, що більше не потрібно турбуватися про розрив або згинання контактів.

VGA або Video Graphics Array - найстаріший кабель, який наразі є найпоширенішим відеокабелем, який використовується для підключення моніторів до процесорів. Вона була введена в 1987 році і є аналоговим сигналом, що означає, що якість кабелю, якість контактів і відстань монітора від процесора можуть вплинути на якість відео. VGA обробляє лише відео, що означає, що він не підтримує аудіовхід. Вона також не має функцій безпеки, залишаючи ваш комп'ютер беззахисним від шкідливих сигналів. Порт невеликий, але трохи ширше. Він має невеликі гвинти на стороні для затягування дроту. Крім того, шпильки піддаються впливу і можуть бути легко пошкоджені або зігнуті.

DVI, або цифровий візуальний інтерфейс, дещо схожий на VGA і HDMI. Він був винайдений і введений в 1999 році і є дещо компроміс між двома іншими кабелями, згаданими у статті. Кабель може бути налаштований для цифрового, аналогового або обох пристроїв, а також може керувати управлінням цифровими правами. Він також може бути перетворений як в DVI, так і в HDMI за допомогою простого кабелю або ключа. Найчастіше відеоадаптери на комп'ютерах сьогодні постачаються з роз'ємом HDMI і DVI, а також з конвертором. На відміну від HDMI, DVI не підтримує аудіо. Він виглядає схожим на VGA з точки зору зовнішнього вигляду, але ширший і більший.

Порівняння між HDMI, VGA і DVI:

HDMI

VGA

DVI

Повна форма

Мультимедійний інтерфейс високої чіткості

Масив відео графіки

Цифровий візуальний інтерфейс

Рік випуску

2002

1987

1999

Призначення

Підключіть монітори, відеопроектор, цифрове телебачення або цифровий аудіопристрій

Монітори або телевізори, але містить тільки відео, а не аудіо

Комп'ютерні монітори, телевізори, ігрові консолі та DVD-програвачі.

Гаряча плагін

Так

Ні

Так

Кількість контактів

19-29 штифтів

15 шпильок

29 шпильок

Сумісність

Доступна зворотна сумісність з перетворювачами DVI

Доступні перетворювачі VGA на DVI і VGA на HDMI

Може конвертувати інші стандарти, такі як HDMI і VGA

Сигнал

Цифровий

Аналоговий

Цифрові та аналогові

Зображення надано: windowswally.com, community.acer.com

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Основна відмінність: PlayStation 3 (PS3) і PlayStation 4 (PS4) - це поточні домашні і відео-аудіоігрові консолі Sony Computer Entertainment. Обидва вони відрізняються в багатьох технічних аспектах. PlayStation 3 вийшла в 2006 році, а PlayStation 4 вийшла в 2013 році; і є наступником PlayStation 3. PlayS
  • популярні порівняння: Різниця між комою і апострофом

    Різниця між комою і апострофом

    Ключова відмінність: Поява як коми, так і апострофа є однаковими, але вони відрізняються за функціями та положеннями. Кома надає зв'язок, тоді як апостроф пояснює право власності або безпосередній зв'язок між суб'єктом і об'єктом. Слово comma походить від грецького слова komma. Різні елементи однієї категорії пов'язані один з одним комою. Коми використовуються для додавання компонентів. Поняття подібності пред
  • популярні порівняння: Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Ключова відмінність : Різниця між двома типами дієслів - це різні кінцівки, які вони мають для своїх різних часів, причому регулярні дієслова завжди закінчуються '-ed' для своїх минулих закінчень participle, а неправильні дієслова закінчуються різними способами або залишаються. те ж саме для їх закінчень минулого. У граматиці дієслова відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні речення. Саме дієслова дають дію і сенс даному реченню. Дієслова далі класифікуються як регулярні та нерегулярн
  • популярні порівняння: Різниця між колготками і легінсами

    Різниця між колготками і легінсами

    Ключова різниця: Колготки - це одяг, який охоплює як ноги, так і ноги. З іншого боку, гетри також щільно носять одяг, який носили з талії до щиколотки. Сьогодні, колготки і легінси є найважливішим одягом для жінок. Обидва тіла дуже щільні і підходять до шкіри, що охоплює ноги жінок і дає точну форму їх ніг. Хоча вони є двома видами одягу, існують деякі відмінності, які згадуються
  • популярні порівняння: Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Ключова різниця: плазматична мембрана по суті є бар'єром, який відокремлює внутрішню частину клітин від зовнішнього середовища. Плазмова мембрана також відома як клітинна мембрана. Клітинна стінка являє собою жорсткий шар, який може бути жорстким або гнучким в залежності від типу, і оточує всю клітину. Клітинна стінка знаходиться
  • популярні порівняння: Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Ключова різниця: Гідропідсилювач рульового управління - це система, яка допомагає керувати колесами за допомогою певної допоміжної мережі. Гідропідсилювач керма використовує гідравліку або тиск рідини, щоб допомогти системам рульового керування. Електрична потужність спрямовуюча також потужність спрямовуюча система що використовує електричний двигун та блок управління з деякими sensors. Електричний рульовий кермо може також позначатися як електронний
  • популярні порівняння: Різниця між зерновими та просо

    Різниця між зерновими та просо

    Ключові відмінності: зернові культури - це трави, які належать до сім'ї «Graminaceae». Зернові культури переважно вирощують для їстівних сухих насіння. Просо - це дрібнозерниста однорічна злакова і кормова трава, яка широко вирощується в сухих регіонах. Просо та інші зернові культури вирощуються для харчування та кормів. Крупи - це рослини з сімейства Graminaceae. Ці рослини, як правило, культивуються за їстівними зернами. Найбільш поширеними і ва
  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Основна відмінність: Соєві та арахісові масла є добре відомими видами рослинних олій, які отримують з відповідних джерел. Соєве масло видобувається з насіння сої; арахісове масло витягується з арахісу (арахісу). З усіх знайомих масел, олії сої та арахісу є найбільш бажаними та споживаними маслами. Обидва масла доступні на місці, що робить їх більш корисними в кулінарії та інших облас

Вибір Редакції

Різниця між синагогою, храмом, церквою, мечетью, Шулом і скинією

Ключова різниця: Синагога - це місце, де єврейський народ поклоняється Богу, відомому їм як Яве. Храм є місцем поклоніння для тих, що належать до ряду релігій. Церква - це термін, що відноситься до християнських будинків поклоніння. Мечеть або Масджид є місцем поклоніння в ісламі; саме там ісламський народ безпосередньо молиться Аллаху, відомому як салах. Shul - інша назва для синагоги. Скинія - це інше місце покло