Різниця між сімейними номерами та вітальнею

Ключова різниця: вітальня розташована в передній частині будинку. Ця кімната в основному використовується для розваг гостей і проведення офіційних зустрічей. Декор приміщення, як очікується, буде стильним і стильним; кімната більше для шоу, ніж для комфорту. Сімейний номер є повною протилежністю вітальні, він призначений для комфорту. У цій кімнаті сім'я може зібратися разом, відпочити, розважитися і провести час разом.

У великих будинках ви часто чуєте слова «Сімейний номер і вітальня». Хоча значення цих слів значно відрізняється, в сучасний день і вік ці слова стали дійсно синонімами. У деяких місцях слова, як правило, однакові. Це найчастіше зустрічається в невеликих будинках або квартирах, де сімейна кімната і вітальня служать тій самій меті.

Вітальня, також відома як кімната відпочинку, вітальня або передня кімната, зазвичай є кімнатою, розташованою в передній частині будинку. Це перша кімната, з якою ви стикаєтеся, коли ви входите в будинок. Цей номер найчастіше використовується для розваг гостей та проведення офіційних зустрічей. Декор приміщення, як очікується, буде стильним і стильним; кімната більше для шоу, ніж для комфорту. У вітальні може бути класний диван, офіційні крісла, столи, книжкові полиці та телевізор. Стіни прикрашені сучасним мистецтвом і сімейні реліквії також можна знайти в цьому номері. У багатьох випадках вітальня підключена до офіційної їдальні.

Сімейний номер є повною протилежністю вітальні, де вітальня призначена для шоу; Сімейний номер розрахований на комфорт. У цій кімнаті сім'я може зібратися разом, відпочити, розважитися і провести час разом. Номер розташований в задній частині будинку і, як правило, примикає до кухні і з'єднаний з патіо або двором. Декор приміщення призначений для комфорту в порівнянні з шоу. Згідно з книгою Джорджа Нельсона та книги Генрі Райта 1945 року "Будинок завтрашнього дня", сімейний номер повинен мати меблі, які є жорсткими, легко чистяться, місцем, де повинні зберігатися іграшки, інструменти, телевізор, ігри та ін. У номері має бути розслаблене відчуття, де сім'я може розслабитися і насолодитися. У цій кімнаті були сімейні портрети на стіні.

У сучасному світі, де простір нелегко знайти, вітальня і сімейний номер об'єдналися, щоб сформувати «велику кімнату». Цей номер призначений для обох об'єднаних номерів, де можна проводити бізнес, а також для сімей.

Вітальня

Сімейний номер

Інші імена

Зал для відпочинку, вітальня, передня кімната

Кімната відпочинку, ігрова кімната

Призначення

Розважати гостей, вести бізнес

Щоб розслабитися, розслабитися і насолодитися часом з родиною

Розташування

У передній частині будинку, підключений до офіційної їдальні

У задній частині будинку, що примикає до кухні і з'єднаний з двором або патіо

Декор

Стильний, стильний, гладкий, чистий

Зручні, покладені назад, м'які кольори

Меблі

Диван, офісні крісла, стіл

Шкіряний диван, стільці для мішків, кушетки, крісла

Об'єкти очікуються для пошуку

Книжкова шафа, сімейні реліквії, килими, телевізор

Ігри, телевізор, книжкові шафи, сімейні портрети, інструменти

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Різниця між PlayStation 3 і PlayStation 4

    Основна відмінність: PlayStation 3 (PS3) і PlayStation 4 (PS4) - це поточні домашні і відео-аудіоігрові консолі Sony Computer Entertainment. Обидва вони відрізняються в багатьох технічних аспектах. PlayStation 3 вийшла в 2006 році, а PlayStation 4 вийшла в 2013 році; і є наступником PlayStation 3. PlayS
  • популярні порівняння: Різниця між комою і апострофом

    Різниця між комою і апострофом

    Ключова відмінність: Поява як коми, так і апострофа є однаковими, але вони відрізняються за функціями та положеннями. Кома надає зв'язок, тоді як апостроф пояснює право власності або безпосередній зв'язок між суб'єктом і об'єктом. Слово comma походить від грецького слова komma. Різні елементи однієї категорії пов'язані один з одним комою. Коми використовуються для додавання компонентів. Поняття подібності пред
  • популярні порівняння: Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Різниця між регулярними і нерегулярними дієсловами

    Ключова відмінність : Різниця між двома типами дієслів - це різні кінцівки, які вони мають для своїх різних часів, причому регулярні дієслова завжди закінчуються '-ed' для своїх минулих закінчень participle, а неправильні дієслова закінчуються різними способами або залишаються. те ж саме для їх закінчень минулого. У граматиці дієслова відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні речення. Саме дієслова дають дію і сенс даному реченню. Дієслова далі класифікуються як регулярні та нерегулярн
  • популярні порівняння: Різниця між колготками і легінсами

    Різниця між колготками і легінсами

    Ключова різниця: Колготки - це одяг, який охоплює як ноги, так і ноги. З іншого боку, гетри також щільно носять одяг, який носили з талії до щиколотки. Сьогодні, колготки і легінси є найважливішим одягом для жінок. Обидва тіла дуже щільні і підходять до шкіри, що охоплює ноги жінок і дає точну форму їх ніг. Хоча вони є двома видами одягу, існують деякі відмінності, які згадуються
  • популярні порівняння: Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Різниця між мембраною плазми і клітинною стінкою

    Ключова різниця: плазматична мембрана по суті є бар'єром, який відокремлює внутрішню частину клітин від зовнішнього середовища. Плазмова мембрана також відома як клітинна мембрана. Клітинна стінка являє собою жорсткий шар, який може бути жорстким або гнучким в залежності від типу, і оточує всю клітину. Клітинна стінка знаходиться
  • популярні порівняння: Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Різниця між силовим рульовим управлінням та електроприводом

    Ключова різниця: Гідропідсилювач рульового управління - це система, яка допомагає керувати колесами за допомогою певної допоміжної мережі. Гідропідсилювач керма використовує гідравліку або тиск рідини, щоб допомогти системам рульового керування. Електрична потужність спрямовуюча також потужність спрямовуюча система що використовує електричний двигун та блок управління з деякими sensors. Електричний рульовий кермо може також позначатися як електронний
  • популярні порівняння: Різниця між зерновими та просо

    Різниця між зерновими та просо

    Ключові відмінності: зернові культури - це трави, які належать до сім'ї «Graminaceae». Зернові культури переважно вирощують для їстівних сухих насіння. Просо - це дрібнозерниста однорічна злакова і кормова трава, яка широко вирощується в сухих регіонах. Просо та інші зернові культури вирощуються для харчування та кормів. Крупи - це рослини з сімейства Graminaceae. Ці рослини, як правило, культивуються за їстівними зернами. Найбільш поширеними і ва
  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Різниця між соєвим маслом і арахісовою олією

    Основна відмінність: Соєві та арахісові масла є добре відомими видами рослинних олій, які отримують з відповідних джерел. Соєве масло видобувається з насіння сої; арахісове масло витягується з арахісу (арахісу). З усіх знайомих масел, олії сої та арахісу є найбільш бажаними та споживаними маслами. Обидва масла доступні на місці, що робить їх більш корисними в кулінарії та інших облас

Вибір Редакції

Різниця між синагогою, храмом, церквою, мечетью, Шулом і скинією

Ключова різниця: Синагога - це місце, де єврейський народ поклоняється Богу, відомому їм як Яве. Храм є місцем поклоніння для тих, що належать до ряду релігій. Церква - це термін, що відноситься до християнських будинків поклоніння. Мечеть або Масджид є місцем поклоніння в ісламі; саме там ісламський народ безпосередньо молиться Аллаху, відомому як салах. Shul - інша назва для синагоги. Скинія - це інше місце покло