Різниця між Android і Android One

Основна різниця: Основна відмінність між Android і Android One полягає в тому, що Android є мобільною операційною системою від Google, тоді як Android One є стандартом, який застосовується в операційній системі Android.

Android є однією з провідних мобільних операційних систем (ОС). Він заснований на ядрі Linux і розроблений Google. В даний час Android, Apple iOS і Windows Mobile є провідними мобільними операційними системами на ринку.

Android розроблено в основному для мобільних пристроїв із сенсорним екраном, таких як смартфони та планшетні комп'ютери. Тим не менш, він також має спеціалізовані інтерфейси для телевізорів, тобто Android TV, автомобілі, тобто Android Auto, і smartwatches, тобто Android Wear. Крім того, Android також використовувався в ігрових консолях, цифрових камерах, звичайних ПК та іншої електроніки.

Перевага, яку Android має перед іншими операційними системами на ринку сьогодні, полягає в тому, що він є відкритим кодом, а це означає, що практично будь-який користувач може отримати доступ до вихідного коду та внести зміни до нього, або розробити щось для нього, тому приблизно 71 % розробників мобільних пристроїв для Android. Незважаючи на те, що це з відкритим вихідним кодом, більшість пристроїв, що постачаються з Android, мають комбінацію з відкритим вихідним кодом і фірмовим програмним забезпеченням.

Android був заснований Енді Рубіном, Rich Miner, Nick Sears і Chris White у жовтні 2003 року. Google придбав Android Inc. 17 серпня 2005 року, і з тих пір він перетворився на практично на ринку. Він був випущений в 2007 році разом із заснуванням Альянсу Open Handset Alliance, який є консорціумом апаратних, програмних і телекомунікаційних компаній, які присвячені просуванню відкритих стандартів для мобільних пристроїв.

Були різні версії Android, кожна з яких прагнула покращити попередню версію. Остання версія є Android 5.0, також розмовно називається Lollipop, який був випущений в листопаді 2014 року.

Android One, з іншого боку, є стандартом, створеним Google для систем Android. Цей стандарт в основному орієнтований на людей, які купують перший смартфон і клієнтів у країнах, що розвиваються.

Смартфони, на яких працює Android One, будуть працювати з програмним забезпеченням, близьким до оригінального Android, що означає виключення будь-якого власного програмного забезпечення, яке виробники включають у свої телефони, а також часто великі модифікації постачальників, які включені в телефонів.

У Android One оновлення будуть оброблятися Google, оскільки деякі більш ранні телефони мали проблеми з відсутністю оновлень безпеки. Проте виробники можуть додавати власні програми, якщо вони вибирають. Компанія Google також виробляє орієнтовний дизайн апаратного забезпечення, доступний для Android One, що означає, що виробники мають лише виробляти телефон. Це знижує вартість кінцевого продукту, оскільки знімає витрати на дослідження і розробки, а також витрати на створення ОС.

У 2014 році телефон, що відповідає стандарту Android One, випустили в Індії, Непалі, Індонезії, Філіппінах, Шрі-Ланці та інших країнах Південної Азії. Телефони з часом з'являться в більшій кількості країн. Поки індійські марки Micromax, Spice і Karbonn випустили перші смартфони Android One у вересні 2014 року. Більше виробників планується дотримуватися поступово.

Отже, головна відмінність між Android і Android One полягає в тому, що Android є мобільною операційною системою від Google, тоді як Android One є стандартом, який застосовується в операційній системі Android.

Порівняння між Android і Android One:

Android

Android One

Опис

Запуск Google мобільної операційної системи

Стандарт, застосовний на ОС Android.

Перший запуск

23 вересня 2008 року

Вересень, 2014

Версії

Альфа (1.0)

Бета (1.1)

Кекс (1.5)

Пончик (1.6)

Eclair (2, 0 - 2, 1)

Froyo (2.2 - 2.2.3)

Пряники (2.3 - 2.3.7)

Стільникові (3, 0 - 3, 2, 6)

Сендвіч морозива (4.0 - 4.0.4)

Желе Бін (4.1 - 4.3.1)

KitKat (4.4 - 4.4.4)

Льодяник (5.0)

5.0.2 льодяник, запущений 19 грудня 2014 року

N / A

Особливості

Open Source, виробники можуть багато будь-яких і всіх змін, які вони хочуть.

Стандарт, який обмежує Android для фондового Android якомога більше. Обмежує кількість змін, які виробники можуть внести до ОС.

Рекомендуємо

Схожі Статті

  • популярні порівняння: Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Різниця між XFP, SFP і SFP +

    Ключові відмінності: SFP, SFP + і XFP, всі вони відносяться до типу приймача, який підключений до спеціального порту на комутаторі або до деякого мережевого пристрою. Ці приймачі використовуються в області телекомунікацій і передачі даних. XFP означає 10 гігабіт малого форм-фактора, що підключається. Вони зазвичай працюють на оптичних довжинах хвиль (кольори) 850nm, 1310nm або 1550nm. XFP дотримується угоди, відомої як угода
  • популярні порівняння: Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Різниця між LG Optimus L7 II Dual і Sony Xperia J

    Основна різниця: LG Optimus L7 II Dual - це телефон середнього сегмента від LG. Телефон є телефоном з двома SIM-картками. Пристрій оснащений 4, 3-дюймовим IPS LCD, ємнісним сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 x 800 пікселів. Він працює на Android v 4.1.2 (JellyBean), який підтримується процесором Dual-Core Qualcomm MSM8225 1.0 ГГц і 768 Мб оперативної пам'яті. Xperia J
  • популярні порівняння: Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Різниця між сервером додатків і веб-сервером

    Ключова різниця: Сервер додатків - це програмний движок, який передає програму з одного пристрою на інший, тоді як веб-сервер - це комп'ютер, на якому виконуються програми, які приймають HTTP-запити від клієнтів. Сервер додатків функціонує так само, як комп'ютер, який виконує команди, запрошені веб-сервером, щоб отримати дані з баз даних. Він передає програми з одного при
  • популярні порівняння: Різниця між діодом і транзистором

    Різниця між діодом і транзистором

    Ключова різниця: діод - це тип електричного пристрою, який дозволяє струму рухатися по ньому лише в одному напрямку. Він складається з напівпровідника N-типу і напівпровідника P-типу, які розміщені разом. Транзистор - це тріод, що існує у двох формах - або в напівпровіднику типу n, що знаходиться між двома напівпровідниками типу р, або в напівпровіднику типу а, що зн
  • популярні порівняння: Відмінність між бажанням і можливістю

    Відмінність між бажанням і можливістю

    Ключова відмінність: "Might" означає, що щось може бути, або ми можемо не відбутися. "Буде" означає, що щось, швидше за все, станеться. Обидва, хотіли і могли б бути типи модальних дієслів англійською мовою. Модальні дієслова - це невеликий клас допоміжних дієслів, що використовуються переважно для вираження модальності. Модальність є в основному можливістю або
  • популярні порівняння: Різниця між годинником і годинником

    Різниця між годинником і годинником

    Ключова різниця: годинник зазвичай прикріплюється до ремінця або є смугою, що носить навколо зап'ястя, що говорить про час. Годинник - настінний прилад для розрахунку часу. Сьогодні найважливішою є годинник або годинник. Основна концепція годинника і годинника однакова. Вони дають конкретний час людям. Вони даю
  • популярні порівняння: Різниця між можливістю і бажанням

    Різниця між можливістю і бажанням

    Ключова відмінність: "Могли" і "Були" - це два слова, які є минулим часом слів "може" і "воля". В основному, вони використовуються для передачі виразів; "можна", як правило, використовується для вираження можливостей у майбутньому, тоді як "воля" використовується для вираження малоймовірних, але можливих ситуацій. Слово "міг" - це форма дієслова "може". В основному він використовується для вираження можливості будь-яких інцидентів. Це найпростіший минулий час 'може', і використовується для вираження можливос
  • популярні порівняння: Різниця між якісним і кількісним

    Різниця між якісним і кількісним

    Ключова відмінність : Якісна відноситься до специфічних якостей або атрибуту, яким володіє об'єкт або особа, тоді як кількісна відноситься до конкретної кількості, пов'язаної з об'єктом або людиною. Термін "кількісний" визначається як: Виражається як кількість Що стосується, або сприйнятливі до вимірювання Щодо кількості або кількості Це просто озна
  • популярні порівняння: Різниця між видрами і печаткою

    Різниця між видрами і печаткою

    Ключова відмінність: Ущільнення, як правило, відомі своїми гладкими і гладкими тілами з короткими, широкими плоскими ластами. На відміну від ущільнень, видри мають довгі, стрункі тіла з відносно короткими кінцівками. Вони також мають перетинчасті лапи з гострими кігтями, на відміну від плавників на печатках. Вироби мають дуже м'яку, ізольовану підшерстку, яка захищена зовнішнім шаром довг

Вибір Редакції

Різниця між археологом і геологом

Ключова різниця: археологи в основному вивчають людське суспільство, насамперед через відновлення та аналіз матеріалу, який вони залишили. Геолог в основному займається вивченням історії Землі. Археологи в основному вивчають людське минуле і сьогодення через матеріали, які люди залишили позаду. Матеріали - це ті матеріали, які люди використовували, вигото